Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Galite grąžinti el. parduotuvėje ramioda.lt įsigytas prekes per 14 darbo dienų nuo prekių gavimo dienos, jei jos atitinka visas prekių grąžinimo sąlygas (kurios pateiktos žemiau).

Norėdami grąžinti prekę, susisiekite el. paštu info@ramioda.lt.

Prekių grąžinimo sąlygos:

  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.
  4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Jei prekės pakuotė pažeista arba prekė vizualiai matomai buvo panaudota, pinigai nebus grąžinami.

Pardavėjas nėra atsakingas už Prekių kokybės pablogėjimą, jei Pirkėjas ar asmenys, kuriems Pirkėjas perdavė Prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios Prekės yra paprastai naudojamos, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė Prekių gabenimo, laikymo, naudojimo ir/ar sandėliavimo taisykles, taip pat, jeigu matomi Prekių įpakavimo ir kiti išoriniai defektai, raštu neaptarti Prekių perdavimo metu, ar Prekių kokybės pablogėjimas yra dėl Pirkėjo ar kitų asmenų, kuriems Pirkėjas perdavė Prekes, veiksmų.

Pasinaudojus Prekių grąžinimo teise, išlaidas už Prekių grąžinimą apmoka Pirkėjas.

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija); šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
Už Pirkėjo priimtas, bet vėliau atsisakytas prekes sumokėti pinigai grąžinami į Pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo Pardavėjui dienos, nebent Pardavėjas ir Pirkėjas susitaria kitaip.

Kontaktai

Rezervuokite vizitą susisiekdami žemiau nurodytais kontaktais, „Treatwell“ programėlėje arba užpildydami kontaktinę formą svetainėje.

Treatwell rezervacija
+370 629 08590
info@ramioda.lt
Adresas: Kęstučio g. 27-115, Kaunas